KONST / Litografier / Färglitografi 13978184
nr 1397 8184
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga. Signerad. Oramat löst blad, bladets mått: 46x63 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:01:11
16/5 08:55:03